Certifikace | KOZLER.cz

Záruka kvality

ISO certifikát CZ
Česky (PDF)
ISO certifikát EN
Anglicky (PDF)
ISO certifikát DE
Německy (PDF)

Jsme firma zajišťující mezinárodní a vnitrostátní přepravu aut s kvalifikovanými pracovníky, poskytujícími služby přesně podle dohodnutých podmínek. Jakost je naším životním postojem a součástí každodenní práce.

Naše procesy jsou efektivně řízeny a neustále zlepšovány. Myšlenky a podněty každého pracovníka organizace jsou předpokladem zvyšování spokojenosti interních i externích zákazníků.

Spojujeme úspěch každého jednotlivce s úspěchem celé firmy. Proto dbáme na zabezpečování profesního i osobnostního rozvoje všech zaměstnanců, na týmovou spolupráci a komunikaci. Harmonie s životním prostředím je pro nás samozřejmostí, stejně jako vztahy s dodavateli a ostatními partnery, které pozitivně ovlivňují kulturu firmy.

Naplněním této politiky upevňujeme v podvědomí zákazníků spojení kvality se jménem firmy Luděk Kozler - mezinárodní a vnitrostátní přeprava

Pro naplnění výše uvedené politiky kvality je dokumentován, zaveden a udržován a trvale vylepšován systém managementu kvality podle mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001:2009. Trvalé zlepšování se děje realizací projektů na zlepšení, pod přímým dohledem vrcholového vedení, které pro tyto projekty zajišťuje zdroje.

Copyright © 2015 Luděk Kozler s.r.o.